Evreşe Belediyemizin Personel Limited Şirketi ile Hizmet-İş Sendikası arasında devam eden Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri rekor zam ile sonuçlandı.

Atılan imzaların ardından Evreşe Belediye Başkanımız Dr. Ali Kamil Soyuak yaptığı açıklamada “Önce insan önce emek ” dedik. Bulunduğumuz sürece rağmen çalışanlarımızın ücretlerini ve sosyal haklarını iyileştirdik. Evreşe’mizin güzelleşmesi için gece gündüz çalışan arkadaşlarımıza yapılan bu zamlar helal olsun. Belediye hizmetlerinde hakkaniyet ölçülerini gözetiyorsak çalışanlarımızın da emekleri karşılığında alacakları ücretler konusunda Sendikamız ile masaya oturduk. Hakkınız ne varsa sözleşmeye dâhil ettik.

Siz varsanız Biz varız, Siz varsanız Evreşe var anlayışıyla bu sözleşmeyi imzalıyoruz. Görevde olduğumuz süre içerisinde emekçi kardeşlerimizin alın teri kurumadan emeklerinin karşılığını zamanında ödedik. Görevde olduğumuz sürece de çalışan kardeşlerimizin alın teri kurumadan emeklerinin karşılığını zamanında ödeyeceğiz. İmzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi hepinize hayırlı olsun dedi.